Projects

Portal crowdfundingowy twojazbiorka.pl

back Wróć do projektów

Portal crowdfundingowy twojazbiorka.pl

In short

http://Twojazbiorka.pl – innowacyjny portal do zbierania środków na Twoje inicjatywy! Dołącz do nas i uzyskaj jednorazowe, bądź stałe wsparcie od darczyńców. Dla organizatorów Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i organizacji społecznych, grup czy związków wyznaniowych. Utworzenie zbiórki jest bezpłatne i bardzo proste, ale na tym nie kończy się zadanie organizatora. Aby zbiórka osiągnęła cel należy ją odpowiednio […]

http://Twojazbiorka.pl – innowacyjny portal do zbierania środków na Twoje inicjatywy! Dołącz do nas i uzyskaj jednorazowe, bądź stałe wsparcie od darczyńców.

Dla organizatorów

Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i organizacji społecznych, grup czy związków wyznaniowych.

Utworzenie zbiórki jest bezpłatne i bardzo proste, ale na tym nie kończy się zadanie organizatora. Aby zbiórka osiągnęła cel należy ją odpowiednio promować. Dodatkowe informacje znajdziesz w sekcji Pytania i Odpowiedzi

Dla wspierających

Twojazbiorka.pl to portal crowdfundingowy, służący do realizacji celów istotnych dla danej społeczności poprzez pomoc w zgromadzeniu niezbędnych funduszy.

Naszą misją jest budowa w społeczeństwie poczucia solidarności, a także współodpowiedzialności za najsłabsze i szczególnie doświadczone przez los osoby.