Newsfeed

Development for community

back Return to news

Monitoring Legislacji – II kwartał 2020

calendar 2 July 2020
In short

Przedstawiamy Państwu kolejny, trzeci już, kwartalny Raport z monitoringu legislacji, za II kwartał 2020 r. (czyli okres: kwiecień-czerwiec), przygotowany przez zespół ekspertów i analityków Fundacji Ośrodek Analiz Prawnych, Gospodarczych i Społecznych im. Hipolita Cegielskiego (https://osrodekanaliz.pl/). POBIERZ RAPORT Opracowanie to, podobnie jak dwa poprzednie, zrealizowane zostało w ramach Projektu „Rozwój Ośrodka Analiz”, który zdobył finansowanie ze […]

Przedstawiamy Państwu kolejny, trzeci już, kwartalny Raport z monitoringu legislacji, za II kwartał 2020 r. (czyli okres: kwiecień-czerwiec), przygotowany przez zespół ekspertów i analityków Fundacji Ośrodek Analiz Prawnych, Gospodarczych i Społecznych im. Hipolita Cegielskiego (https://osrodekanaliz.pl/).

POBIERZ RAPORT

Opracowanie to, podobnie jak dwa poprzednie, zrealizowane zostało w ramach Projektu „Rozwój Ośrodka Analiz”, który zdobył finansowanie ze środków przyznawanych przez Narodowy Instytut Wolności w Konkursie Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO-4.

POBIERZ RAPORT

W treści niniejszego Raportu znaleźć można informacje m.in. na temat:
• zagadnienia zmian w zakresie wykonywania umów najmu i dzierżawy prowadzonych w obiektach handlowych;
• przepisów normujących tzw. dodatek solidarnościowy;
• nowych rozwiązań dotyczących systemu instytucji rozwoju.

STRONA PROJEKTU: https://monitoring.osrodekanaliz.pl/ GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO ARCHIWUM MATERIAŁÓW